Odosobnienie Czan w Dłużewie z Mistrzem Chi Chern Fashi

Związek Buddystów Czan zaprasza na 10-dniowe odosobnienie medytacyjnej z Czcigodnym Chi Chern Fashi, które odbędzie się pomiędzy 31 Lipcem, a 10 Sierpniem 2014 w Dłużewie, koło Warszawy.

Czcigodny Chi Chern Fashi przyjął świecenia od mistrza Zhu Mo w Penangu w Malezji. Następnie studiował w Buddyjskiej Akademii Fu Guang na Tajwanie. Przekaz Dharmy otrzymał od Mistrza Sheng-jena w 1986r. zostając jego pierwszym spadkobiercom. Obecnie jest jednym z nauczycieli Malezyjskiego Instytutu Buddyzmu i jednym z najbardziej poważanych nauczycieli medytacji w Malezji i Singapurze.

Mistrzowi podczas odosobnienia będzie pomagało dwóch mnichów oraz doświadczony adept czan. Osoby ze słabą znajomością języka angielskiego nie mają się o co bać ponieważ będzie dostępny tłumacz na miejscu. Jednym z wymogów wzięcia udziału w odosobnieniu jest odbycie wcześniej co najmniej jednego 5-dniowego odosobnienia medytacyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w odosobnieniu to poczytaj informacje od organizatorów oraz prześlij formularz zgłoszeniowy. Pliki pomocnicze załączamy poniżej.

Informacje o odosobnieniu - informacje

Formularz zgłoszeniowy - formularz

Mapka dojazdowa do miejsce odosobnienia - mapka

Informacje o nauczycielach - nauczyciele

Miejsce odosobnienia - Dłużew

Tagi: 
Chi Chern Fashi