Zadowolenie w życiu codziennym

Warszawska grupa Szambali zaprasza na sobotnio - niedzielny warsztat medytacyjny oparty na uważności zatytułowany "Zadowolenie w życiu codziennym". Zajęcia odbędą się 25 - 27 Lipca w Warszawie na ul. Śniadeckich 20 lok. 21.

Podstawowymi narzędziami przedstawianymi podczas warsztatu są medytacja i praktyka uważnej obecności (mindfulness). Dzięki poznanym technikom uczestnicy będą mieli możliwość podchodzić do codziennych zmagań z większą siłą, jasnością postrzegania, spokojem, a nawet poczuciem humoru. Dowiedzą się o tym, co wspólnego ma medytacja z codziennym życiem, jak docenić proste ludzkie doświadczenia oraz samych siebie i czym skutkuje szukanie zadowolenia jedynie w coraz to nowych przedmiotach, osiągnięciach, związkach i relacjach.

Weekendowy kurs jest częścią serii „Życie Codzienne” i został opracowany przez wielkiego nauczyciela i mistrza tybetańskiego Chogiama Trungpę Rinpocze.

Zajęcia poprowadzi Maksym Lan ze Lwowa. Student Sakyonga Mipama Rinpocze, praktykuje Buddyzm Szambali od 2000 roku, dwa lata temu otrzymał tytuł Szastri. Z wykształcenia muzyk, zajmuje się reklamą radiową. 

Wykład otwarty odbędzie się w piątek o 18:30, a same zajęcia, na które trzeba się zapisać w sobotę i w niedzielę w godzinach 9:30 do 18:30 z przerwą obiadową we własnym zakresie oraz z przerwami na herbatę.

Sugerowana darowizna:
- do 15 lipca 2014: 220zł
- od 16 lipca 2014: 260zł

Rejestracja po tym linkiem rejestracja

Więcej informacji tutaj email oraz na facebook'u fb

Tagi: