Kurs TARA ROKPA TERAPII

w dniach 14,15 i 16 III 2008 r.
Teatr Pieśń Kozła, ul. Purkyniego 1 Wrocław

Kurs poprowadą terapeuci z Berlina: Ulrich Kuestner, doświadczony terapeuta Tara Rokpa Terapii oraz Astrid Deuter-Adachi, fizjoterapeutka od wielu lat zaangażowana w proces terapii Tara Rokpa.

Rozkład sesji:

Cena kursu: 150 zł od osoby.

Przebieg warsztatu zależy od oczekiwań grupy, szczególnie od tego, czy uczestnicy będą chcieli raczej uzyskać informacje o procesie, bliżej poznać i doświadczyć podejścia Tara Rokpa, czy oczekują, że warsztat ten będzie początkiem prawdziwego, długoterminowego procesu.

Warsztaty Tara Rokpa nie mają ustalonego rozkładu, ponieważ ich istotą jest doświadczenie, co oznacza, że warsztat rozwija się zgodnie z potrzebami uczestników i z tym, w jaki sposób odnoszą się do prezentowanego materiału.

Na warsztacie terapeuci chcieliby opowiedzieć o historii, filozofii i praktyce Tara Rokpa, wykonać ćwiczenia relaksacyjne i wizualizacyjne, pracować ze swobodnym wyrażaniem się poprzez sztukę oraz zająć się trochę masażem. Wszystkie te metody będą poprzedzone wprowadzeniem dla tych, którzy nie spotkali się wcześniej z tym materiałem.

Osobna sesja, prawdopodobnie w sobotnie popołudnie, poświęcona będzie praktycznym i organizacyjnym szczegółom procesu Tara Rokpa i doświadczeniom, jakie zdobyły grupy Tara Terapii w różnych krajach przez ostatnie 15 lat.

Na zajęcia potrzebujemy: maty i koce, żeby można było wygodnie i w cieple się relaksować. Tak jak na spotkaniu z Edie, przewidziane jest malowanie farbami.

Bardzo proszę o dalsze przekazanie informacji do osób, które mogą być zainteresowane, oraz wszystkich chętnych o szybkie potwierdzenie uczestnictwa.