List w sprawie odosobnienia Darka Kinasza

Kochani,

Piszę do różnych osób, o których wiem, że mają albo mogą chcieć stworzyć lub podtrzymać związek z Khandro Rinpocze, w sprawie złożenia się na wyjazd na odosobnienie Darka Kinasza.

Miesiąc temu Khandro Rinpocze zaleciła mu jak najszybciej udać się na półroczne odosobnienie w Nepalu. Co więcej, powiedziała, żeby nie próbował zarabiać na ten cel pieniędzy, tylko żeby na jego wyjazd złożyli się ludzie z polskiej sanghi, da to bowiem według Rinpocze możliwość, żeby nawiązać z Nią dobry związek, który umożliwi nam w przyszłości otrzymywanie od Niej nauk w Polsce.

I tak należy tę składkę traktować - jako ofiarowanie tych pieniędzy nie tyle dla Darka, co dla Rinpocze.

Z tego co wiem, ktoś już ofiarował większą kwotę, która pokryje połowę kosztów jego odosobnienia w Nepalu, na razie więc pozostaje tylko uskładać na bilet. I ważna jest każda kwota, bo przecież jeśli 50 osób złoży się po 5 zł, co leży w zasięgu możliwości prawie każdego, to razem będzie to już spora część kosztów biletu.

Sprawa jest o tyle pilna, że Darek praktycznie nie ma już gdzie mieszkać i za co żyć, a odwleka swój wyjazd do Norwegii na ewentualny zarobek, tylko po to żeby zastosować się do słów Rinpocze.

Dajcie, proszę, znac, czy bylibyście w stanie sie dołożyć do tej zbiórki?lub czy znacie kogoś, kto mógłby być tym zainteresowany i komu moglibyście przekazać tę wiadomość.

Podaję jeszcze numer konta do zbiórki. Ponieważ Darek nie ma swojego konta, służę swoim. Proszę o dopisanie w uwagach, że to na jego odosobnienie.

Na wszelki wypadek podaję też mój nr tel. kom. 602 414 075

Serdecznie Was pozdrawiam

Anka Kowalczyk

Konto:
Anna Kowalczyk,
Krzeszowice, Chłopickiego 20
Lukas Bank
34 1940 1076 4881 9914 0000 0000