TIBET HOUSE „ACALA”
telefon: 48 (22) 844-42-09, kom. 0-696 094 208
e-mail: [email protected]
www.tsering.wroclaw.pl/acala

zaprasza
24 lutego o godz. 14.00
Spotkanie organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Przyjaciół Tybetu w związku z aktualnymi wydarzeniami w Tybecie. Spotkanie poprowadzi Piotr Cykowski.
Zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są aktualną sytuacją w Tybecie, a także chcące podejmować działania na rzecz praw człowieka i wolności w tym kraju.

24 lutego o godz. 19.00
Kolejne spotkanie z cyklu „Dlaczego ćwiczymy jogę”. Spotkanie poprowadzi lek. med. i nauczyciel jogi Acharya Udaya Dev, który od kilku lat prowadzi w Warszawie zajęcia Hatha-jogi. Acharya Udaya Dev jest Nepalczykiem. Ukończył studia medyczne w Warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuje w Klinice Dermatologii w Warszawie. Jogę ćwiczy „od zawsze”. Uczył się jej w specjalnych szkołach w Nepalu a także od dziadka i ojca, którzy byli braminami. W programie krótki wykład na temat jogi oraz pokaz slajdów z Nepalu a także poczęstunek-danie kuchni nepalskiej.

Po wykładzie będzie też można zapisać się na kurs jogi i języka nepalskiego.

Sugerowana darowizna za wykład 10 zł.

26 luty – 3 marca w godz. 10-18
Ceremonia sypania mandali TARY w intencji pomyślności w Nowym Roku oraz pokoju na świecie prowadzona przez mnicha buddyjskiego A-jama w galerii biosfeera, al. Niepodległości 80 (wejście od ul. Odyńca).

W programie: 26.II o godz. 10.oo — otwarcie ceremonii, 3.III o godz. 15 — zniszczenie mandali oraz wysypanie piasku z mandali do Wisły, godz. 18.00 koncert tybetańskiego zespołu „Śnieżne Lwy”.

Sugerowane darowizny 10 zł.

10 marca godz. 18.00
Pudża w intencji uwolnienia Tulku Tenzina Deleka oraz wykład nt. idei, jakie przyświecały Tulku Tenzinowi Delekowi.

11 marca godz. 10.00
Warsztaty „Świadomego śnienia” prowadzone przez Adama Bytoffa, zapisy bezpośrednio u prowadzącego, tel. 0-501053389.

16-18 marca
Warsztaty Trening Iluminacji (Enlightenemnt Intensive), prowadzone przez Krzysztofa Wirpsza wg metody Charlesa Bernera Metoda Trening Iluminacji jest nowoczesną formą medytacji z koanem, łączącą kontemplację (podejście Wschodnie, zen) z komunikacją (podejście Zachodnie, werbalne). Więcej informacji na temat metody na www.taraka.pl. Zpisy u prowadzącego 0-602 673734 lub adresem mailowym: [email protected].
ACALA POLECA:
ORYGINALNY MASAŻ TYBETAŃSKI
A także NAUKĘ JĘZYKA TYBETAŃSKIEGO

W ACALA odbywają się także zabiegi bioenergoterapeutyczne, masaże lecznicze oraz Kahi-Loa, zabiegi konchowania i świecowania uszu.