Terapia Tara Rokpa

Serdecznie Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane systemem Terapii Tara Rokpa na spotkanie z Edie Irwin, wybitną specjalistką i terapeutką z Edynburga.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Charytatywne ROKPA Polska — filia międzynarodowej organizacji ROKPA INTERNATIONAL.

Terapia Tara Rokpa (Tara Rokpa Therapy) to unikalny system psychoterapeutyczny stworzony w latach 80-tych przez Dr Akonga Tulku Rinpocze i rozwijany przez grupę zachodnich terapeutów. Łączy on tradycję medycyny i filozofii tybetańskiej oraz kilku nurtów psychoterapii zachodniej, próbując przerzucić most między wschodnimi i zachodnimi tradycjami. Fundamentem pozostaje głęboka eksploracja Bezgranicznego Współczucia jako kluczowego czynnika uzdrawiającego.

Terapia Tara Rokpa uznana została oficjalnie jako metoda psychoterapeutyczna przez Brytyjską Radę do Spraw Psychoterapii (United Kingom Counsil for Psychotherapy). Certyfikaty terapeutyczne są uznawane przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapeutyczne w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Jako metoda psychoterapeutyczna Terapia Tara Rokpa stosowana jest w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii i Niemczech, a także w Południowej Afryce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26.09.2007 r. (środa), o godz. 18.00 w Teatrze Pieśni Kozła, ul. Purkyniego 1, we Wrocławiu.

Wstęp: 5 złotych.