Drodzy Przyjaciele w Dharmie,

Uprzejmie informuję, że w dniach 3 - 5.12.2004 w Szczecinie, odbędzie się kurs przygotowujący do nauk, jakie w przyszłym roku planuje dawać w Polsce Kempo Cultrim Gjamco Rinpocze - tekst Maitrei - Odróżnianie Zjawisk od Czystej Natury.

Kurs prowadził będzie Jim Scott, uczeń i tłumacz Kempo Rinpocze. Kurs rozpocznie się w piątek ok. godz. 10.00, a zakończy w niedzielę ok. 19.00. Przerwy na posiłki i odpoczynek podobnie jak zawsze na kursach z Jimem. Do połowy listopada postaram się przesłać zainteresowanym angielsko-polską wersję książki. Po poprawkach naniesionych na kursie z Jimem, tekst wydany zostanie w nakładzie do studiowania dla zainteresowanych.

Proszę o potwierdzenie zainteresowania udziałem w kursie. Sugerowana opłata za kurs to 190 zł i przeznaczona będzie na:

Jeśli dla kogoś zainteresowanego studiowaniem tego tekstu kwestia opłaty jest barierą, proszę o kontakt ze mną a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Proszę powiadomić zainteresowanych o kursie.

Aby kurs mógł przynieść oczekiwany pożytek niezbędne jest uprzednie studiowanie Stopni medytacji pustki i Słońca mądrości. Proszę o jak najszybsze potwierdzenie udziału w kursie na mój email: tomasz@marpa.pl.

Jeśli liczba uczestników nie przekroczy 15 to kurs zrobimy w Ośrodku Szambali w Szczecinie. Jeśli będzie nas więcej to znajdę ośrodek pozamiejski - Buk albo Gadom.

Serdecznie pozdrawiam

Tomasz Szczygielski


Drodzy Przyjaciele w Dharmie!

Podaję dodatkowe informacje związane z kursem z Jimem Scottem.

  1. Kurs odbędzie się w Szczecinie w Ośrodku "Szambali Polska" przy ul. Samosierry 17. Kontakt do dyrektora ośrodka "Szambala Polska": tel. (091) 487 93 16, komórka: 0696 357 385, e-mail: szczecin@szambala.pl
  2. Dojazd do ośrodka szambali miejskim autobusem nr 75, odjeżdża z pod dworca głównego PKP. Wysiadamy na drugim przystanku przy ulicy Żwirki i Wigury. Trzecia równoległa ulica to Samosierry.
  3. Proszę wziąć ze sobą śpiwory, karimaty i kapcie.
  4. Dla osób ze Szczecina koszt kursu będzie pomniejszony o koszt noclegów i będzie wynosił 160 złotych.
  5. Jak pisałem w pierwszym mailu, przez trzy dni kursu zapewniamy lunch, pozostałe posiłki uczestnicy kursu organizują we własnym zakresie.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam,

Tomek Szczygielski