Ngalanag Sangdrol

Ośrodek Szambala Polska informuje, iż w najbliższą środę, 18 maja, o godz. 15.00, będzie miał zaszczyt gościć tybetańską mniszkę Ngałang Sangdrol

Ngałang Sangdrol została zaproszona do Polski przez Helsińską Fundację Praw Człowieka. Dzięki ogromnej uprzejmości Fundacji jak i szczodrości prywatnego sponsora na przelot i pobyt mniszki w Szczecinie, osoby z Ośrodka Szambala Polska mają ten wielki zaszczyt spotkać prywatnie Ngałang Sangdrol. Na internetowej stronie Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka możecie zapoznać się z historią życia mniszki http://www.hfhrpol.waw.pl/Tybet/ngalang/.

W Ośrodku Szambala Polska, ul. Somosierry 17, spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 wspólną medytacją. Spotkanie będzie trwać do godz. 16.30. Po czym o godz. 17.00 Ngałang Sangdrol będzie mieć kolejne spotkanie otwarte w Czytelni Sztuki Książnicy Pomorskiej, ul. Podgórna 15/16. Spotkanie w Ośrodku Szambala Polska jest nieodpłatne. Jeśli jednak ktoś z Was chciałby wręczyć osobiście prezent mniszce z całego serca zachęcamy do tego aktu szczodrości.

Zapraszamy serdecznie w środę na godz. 14.45.

Ośrodek Szambala Polska