Szambala Polska zaprasza na wykład

OPINIE – ULUBIONA TAKTYKA EGO

21 października 2005, w Szczecinie w Książnicy Pomorskiej

wykładowca: prof. Tomasz Pietrzykowski

Ile opinii formułujemy w myśli i mowie w ciągu dnia? Gdybyśmy je policzyli, na pewno byłoby to zaskakujące odkrycie – może byłoby ich kilkaset, a może kilka tysięcy? Opinie są jednym z głównych składników, z których konstruujemy swój wizerunek. Są one punktem odniesienia dla naszych uczuć i działań. Mimo to nieczęsto i nie w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, jak nas ograniczają i jak mogą zawęzić nasze spojrzenie na rzeczywistość.

Wykład poświęcony będzie mechanizmom tworzenia opinii, ich wpływowi na nasze życie, wskaże również sposób uwolnienia się spod ich dyktatury.

Tomasz Pietrzykowski – emerytowany profesor zwyczajny informatyki Uniwersytetu Dalhousie w Halifaksie. Urodził się w Polsce, po studiach na Uniwersytecie Warszawskim uzyskał doktorat z matematyki na Polskiej Akademii Nauk. W 1967 r. wyemigrował do Kanady. Mieszka we Francji. W 1975 roku został uczniem Czogiama Trungpy Rinpocze i pod jego kierunkiem rozpoczął studia i praktykę buddyzmu. W roku 1978 został akredytowany jako nauczyciel Treningu Szambali. Przekazuje nauki Szambali i buddyzmu w różnych krajach Europy zachodniej i wschodniej.

Miejsce: Książnica Pomorska, ul. Podgórna 15/16, Aula III piętro. Wstęp wolny.

Termin: 21 października (piątek) godz. 17.00.

Informacje: Biuro Ośrodka Szambala Polska www.szambala.pl
Tel: 091-4879316, tel. kom: 0696 357 385 jak również via email: office@szambala.pl