Relikwie buddyjskie w Warszawie

Przypominamy, że we wrześniu w dwóch miastach Polski będzie można zobaczyć relikwie buddyjskie w ramach projektu "Maitreya Loving Kindness Tour". Wcześniej podaliśmy informacje o datach w jakich można zobaczyć relikwie w Poznaniu, a na tą chwile informujemy, że relikwie będzie można zobaczyć również w Warszawie.

miejsce: Społecznym Gimnazjum nr 20 przy ul. Raszyńskiej 22, Warszawa
kiedy:

  • 12 września, godz. 18-20 - ceremonia otwarcia
  • 13 września godz. 10-19
  • 14 września godz. 10-17 - ceremonia pożegnania Relikwii o godz. 16.oo

Jest to już III wystawa niesamowitego zbioru relikwii nie tylko historycznego Buddy ale także innych, wielkich mistrzów buddyjskich z Indii, Tybetu, Korei i Chin. W niezwykłej atmosferze będziemy mogli spotkać się z relikwiami m.in. takich mistrzów, jak: XVI Karmapa, XIII Dalajlama, Yeshe Tsogyal, Atisha.

Wstęp na wystawę jest wolny, jednak tradycyjnie już będziemy wdzięczni za wszelkie darowizny, które przeznaczone są na budowę olbrzymiego posągu przyszłego Buddy - Buddy Majitreji.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, także osoby, które chcą zostać wolontariuszami.

Zapraszamy także te osoby, które mają zwierzątka domowe na specjalne błogosławieństwa relikwiami Buddy Siakjamuniego. Błogosławieństwo tymi relikwiami pomoże naszym małym przyjaciołom w uzyskaniu lepszego odrodzenia.

kontakt do organizatorów wystawy: email : acala.acala@wp.pl oraz pod numerem telefonu +48 886 824 293

Tagi: 
Maitreya Loving Kindness Tour