Odróżnianie zjawisk od ich natury - program z Mitrą dr Karlem Brunholzlem

Informacja od Tomasza Szczygielskiego z Karma Dechen Choling:

"Po kilku latach usilnych próśb składanych na ręce Mitry dr Karla Brunnholzla o poprowadzenie wykładów i praktyki , osobistego wsparcia Dzogczena Ponlopa Rinpoczego, dwuletnich przygotowaniach poprzez studia i praktykę w ramach Nitartha Europe, w tym Cittmatrę w ubiegłym tygodniu, rozpoczynamy cykl pięcioletnich studiów Mahajany w oparciu o dzieła Ari Maitrei.

W tym roku studiować będziemy i praktykować Odróżnianie zjawisk od ich natury. Przedstawia on różnicę pomiędzy samsarycznym zamętem a uwalniającą mocą niekonceptualnej mądrości – esencją serca wszystkich głębokich sutr. Pozwala nam to odróżniać niewiedzę i jej przejawy od mądrości – jako motoru ścieżki do wyzwolenia.(patrz. załącznik str. 59-65)
Ilość miejsc jest ograniczona wielkością miejsca praktyki, Karma Dechen Choling w Warszawie. Swój udział już zapowiedzieli praktykujący z Niemiec, Norwegii, Danii i Ukrainy. Warto więc nie zwlekać ze zgłaszaniem swojego udziału. Tego rodzaju program odbywa się w Polsce po raz pierwszy i trudno będzie go powtórzyć."

Tagi: 
Karl Brunnholzl