Styczniowe sesshin z Harada Shodo Roshim w Asendorf (Niemcy)

W dniach 19-27.01.2014 w Hokuozan Sogenji w miejscowości Asendorf w Niemczech odbędzie się Osesshin z Harada Shodo Roshim.

19 Styczeń Sesshin Kokuho, o 18:00 spotkanie organizacyjne, a następnie o 20:00 ceremonia rozpoczęcia.

20-26 Styczeń Osesshin, zakończenie około 22:00 26.01. Jesteś zaproszony żeby pozostać do następnego dnia.

Tekst Teisho: Rinzai Roku, kontynuacja.

Miejsce: Hokuozan Sogenji, Birkenweg 1, 27330 Asendorf, Germany, Awaryjny numer telefonu stacjonarnego z sekretarką automatyczną 0049-4253224557.

Opłata: 300 Euro lub stypendium 170 Euro. Proszę o informację o chęci skorzystania ze stypendium podczas zapisywania się na Sesshin u krajowych liderów.

Zapisy: proszę o zapisy do dnia 30.09 ze względu na mój wyjazd wakacyjny w październiku, na którym nie będę miał dostępu do poczty mail. Na adres genshin1974@gmail.com

Tenzo: ochotnicy są mile widziani. W przypadku ich braku podzielimy równo prace kuchenne.

Co zabrać: ciepłe ubrania. Mamy na miejscu pościel, a pokoje są grzane. Jest tylko kilka zapasowych kocy, więc jeśli lubisz spać w cieple zabierz ze sobą śpiwór/koc.

Prośba: Sesshin to grupowy wysiłek Sanghi praktykującej razem. Dlatego proszę o to, żebyś zadbał o bycie na całym Sesshin. Kiedy ludzie się spóźniają lub wyjeżdżają przed końcem bardzo to przeszkadza i źle wpływa na energię grupy.

Cisza: Kiedy zapisujesz się na Sesshin wyrażasz zgodę na praktykowanie w ciszy i pozostawanie tylko z wewnętrzną praktyką przez cały tydzień.

Z oczekiwaniami na rychłe spotkanie.

UWAGA: zgłoszenie na Sesshin nie jest jednoznaczne z przynaniem na nie miejsca. O przyznaniu miejsca będziemy informować po jego potwierdzeniu przes Hokuozan Sogenji.

Zobacz też: oryginalne zaproszenie na sesshin w j. ang.

Tagi: 
Załączniki: 
Harada Shodo Roshi