Możesz pomóc

Komitet Pomocy dla Zwierząt Komitet Pomocy dla Zwierząt

Stowarzyszenie Komitet Pomocy dla Zwierząt od 2000 r. ratuje konie z okrutnych transportów śmierci - wykupując je z baz przeładunkowych koni rzeźnych targów końskich i rzeźni oraz z rąk okrutnych właścicieli - odbierając je za znęcanie się.

Schronisko dla koni - Tara Schronisko dla koni - Tara

Od 1995 roku Państwo Scarlett i Piotr uratowali setki koni przeznaczonych na rzeź wykupując je i utrzymując je w swoim schronisku. Aby schronisko mogło funkcjonować potrzebne jest wsparcie finansowe oraz woluntariusze pracujący przy koniach.

Fundacja Centaurus Fundacja Centaurus

Fundacja Centaurus powstała po to, by nieść pomoc tym, którzy nie mają sami możliwości egzekwowania swoich praw. Pamiętajmy, koń cierpi w milczeniu. Nie przechodźmy obok niego obojętnie.

  Pogotowie dla zwierząt
  Fundacja Bumo

Wspieranie działalności edukacyjnej i naukowej, skierowanej do dzieci z ubogich rodzin z Tybetu; wspieranie finansowe działalności charytatywnej na rzecz dzieci z ubogich rodzin w Tybecie; nauka, edukacja, oświata i wychowanie dzieci z Tybetu; poszerzanie świadomości społeczeństwa o potrzebach wsparcia mieszkańców Tybetu oraz promowanie kultury Tybetu.

POMOC ON-LINE

Jednym kliknięciem codziennie możesz m.in.: podarować odrobinę żywności dzieciom, pomóc głodującym na całym świecie, wesprzeć zwierzęta, lasy tropikalne i wesprzeć inne działania dla dobra różnych istot.

Pajacyk - Nakarm Głodne Dziecko Polska Strona Głodu Strona Polskiej Akcji Humanitarnej, której celem jest zbieranie pieniędzy na dożywianie dzieci w całej Polsce
  Polskie Serce Kliknięcie wspiera projekt budowy polskiego sztucznego serca.
  Akcja charytatywna Okruszek Fundacja Bliźniemu swemu... na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św Brata Alberta.
The Hunger Site The Hunger Site Międzynarodowa Strona Głodu
The Breast Cancer Site The Breast Cancer Site Strona Raka Piersi
The Child Health Site The Child Health Site Strona Zdrowia Dzieci
The Literacy Site The Literacy Site Pomoc dzieciom w nauce czytania poprzez ofiarowanie im książek
The Rain Forest Site The Rain Forest Site Strona Lasów Tropikalnych
The Animal Rescue Site The Animal Rescue Site Strona Ratowania Zwierząt

Jeśli uważasz, że na tej stronie powinna znaleźć się również informacja o innych inicjatywach przynoszących pożytek różnym istotom, napisz na adres: redakcja@mahajana.net