Akcja wysyłki kartek świątecznych do więźniów z Przebudzeni.org

Jesteśmy organizacją buddyjską, przynoszącą praktykę oraz wszelką pomoc dla osób osadzonych w zakładach karnych, którzy tego potrzebują i chcą. Osoby, do których wysyłamy kartki świąteczne, od kilku lat są osobami praktykującymi, które mają z nami kontakt już od jakiegoś czasu. Chcemy im przynieść jak najwięcej ciepła, które każdy człowiek na tym świecie może się podzielić kilkoma prostymi słowami, w formie kartki z życzeniami.

Ta iskierka może dać tak wiele w miejscu, gdzie ciepła nie dostaje się najczęściej w ogóle. Ten świąteczny czas jest czasem miłości, bliskości i naładowania baterii na nowy rok wśród bliskich – chcemy cząstkę tego czasu zanieść także do więzień.

Pragniemy również rozbudzić w ludziach współczucie wobec osadzonych, jako że często są potępiani i spychani z góry na margines, bez możliwości odbudowy swojego życia. My, buddyści dobrze wiemy, że oni właśnie odrabiają swoją karmę i naprawdę jest dla nich nadzieja, jak dla każdej istoty. Wszyscy w końcu są buddami. Doświadczamy tego, że nasi podopieczni wychodzą z więzień i zaczynają swoje życie na nowo. I im się to naprawdę udaje.

Raz jeszcze prosimy o wsparcie naszej akcji. Umieście nasze wydarzenie na swojej tablicy, będziemy wdzięczni. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia i rozsyłania go dalej.

Wysyłamy iskierkę ciepła (facebook)

Kochani piszcie do nas na adres Kamila: kfaryniarz@gmail.com. Powiedzcie ile kartek chcielibyście wysłać. Podamy Wam imiona więźniów i poprosimy, żeby wysłać je na adres::

Stowarzyszenie "Przebudzeni"
Ul. Jelenia 38/29
54-242 Wrocław

My wyślemy te kartki do konkretnych osób.
Jeśli ktoś zechce korespondować z którymś z więźniów, skontaktujemy się najpierw z nim i poprosimy o zgodę na podanie całych danych osobowych.
zapraszamy!

Przebudzeni.org

Tagi: