Jesienne seminaria Nitartha Europe

Nitartha Europe zaprasza na jesienne seminaria, które odbędą się w dniach 10-17 października 2015 w Centrum Buddyzmu Mahajany przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 49/U12 w Warszawie.
Program obejmuje: dla grupy średniozaawansowanej - Madhjamikę, dla grupy początkującej - wykład Klarowne myślenie. Umysł i jego świat - cz. I.

Institute Nitartha for the Higher Buddhist Studies został założony przez Dzogczena Ponlopa Rinpocze w 1996 r., aby studenci z Zachodu mogli zgłębiać jądro nauk buddyzmu tybetańskiego. Tok studiów oparty jest na modelu tybetańskich monastycznych uniwersytetów tradycji Kagju i Ningma. Pod kierunkiem znakomitych nauczycieli studenci łączą zgłębianie kluczowych tekstów i komentarzy z gruntownym treningiem w debacie i medytacji analitycznej.
Instytut Nitartha w Polsce prowadzi cykl edukacji dla studentów z terenu Europy i Azji w formie intensywnych 9-dniowych seminariów dwa razy do roku.

Dodatkowe informacje

Nocleg: dla osób spoza Warszawy na terenie ośrodka za opłatą.
Opłata za program: 550 zł / osoba na nr konta: PL61 1500 1722 1217 2008 4546 0000

Wpłata jest warunkiem koniecznym do przyjęcia zgłoszenia na kurs. Zgłoszenia przyjmuje Izabela Jutsz: izabela@marpa.pl

Bezwzględnie wymagane jest uprzednie zgłoszenie do koordynatora oraz otrzymanie potwierdzenia rejestracji. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wszystkie wykłady w języku angielskim tłumaczone będą na język polski. Uczestnicy mają możliwość zakupu podczas kursu podręczników w języku angielskim oraz polskim.

Szczegółowe informacje na stronach:

Koordynacja:

Tagi: 
Nitartha Europe