Kurs jogi tybetańskiej

Instytut Śardza Ling zaprasza na kurs jogi tybetańskiej, Tsa Lung Trul Khor, który poprowadzi Nyima Dakpa Rinpocze. Kurs odbędzie się w dniach 14-15 maja br. w Poznaniu przy ul. Strzałkowskiego 5/7.

Tsa Lung Trul Khor to jogiczne ćwiczenia pochodzące z cyklu starożytnych nauk dzogczen Sziang Sziung Njen Dziu tradycji buddyzmu tybetańskiego Jungdrung Bon. Oczyszczają one ciało, energię i umysł. Tsa – oznacza energetyczne kanały, Lung - subtelną energię, pranę, Trul Khor - tłumaczy się jako magiczny ruch.
Ćwiczenia Tsa Lung - Trul Khor opierają się na zrozumieniu współdziałania trzech aspektów naszego istnienia: fizycznego ciała, życiowej energii (lung, prana) i umysłu. Te trzy wymiary doświadczenia nazywane są trzema bramami prowadzącymi do urzeczywistnienia. Kiedy ciało, energia i umysł zostają zintegrowane w jogicznych ćwiczeniach Trul Khor, tworzą tzw. magiczne ruchy, które usuwają wszelkie zakłócenia wnaszym funkcjonowaniu. Poprzez integrację energicznych ćwiczeń fizycznych ze świadomością oddechu, odblokowujemy i otwieramy przepływ subtelnej energii w określonych obszarach ciała. Każdy z ruchów rozluźnia i usuwa fizyczne, energetyczne, emocjonalne i mentalne blokady.
Ćwiczenia Trul Khor odblokowują energetyczne kanały, dzięki czemu życiowa energia może się w nich swobodnie poruszać, może nas wzmacniać, oczyszczać, uzdrawiać. Kiedy uwalniamy się od negatywnych wzorców, doświadczamy otwarcia, które prowadzi nas do odkrycia naszej istoty.
Ćwiczenia Trul Khor harmonizują przepływ życiowej energii, przywracają naturalną kondycję ciała, usprawniają funkcjonowanie wewnętrznych narządów, dodają witalności, równoważą emocje, uspokajają i przebudzają umysł. Ćwiczenia te stanowią bramę do bardziej przejrzystego i stabilnego spoczywania w naturalnym stanie umysłu.

Informacja i zapisy: Wioletta Nowotka
Tel.: 502 978 106
Mail: wiolettanowotka@o2.pl

Miejsce nauk: Poznań, ul. Strzałkowskiego 5/7, I piętro

Harmonogram dnia:
10 - 13 nauki trulkor
13 - 15 przerwa na obiad
15 - 18 nauki trulkor

Sugerowana darowizna za nauki:

120 zł (60 zł za dzień) w czasie nauk lub 100 zł (50 zł za dzień) w przedpłacie (do 11 maja). Prosimy o zabranie z sobą wydruku potwierdzającego przelew.

Dane do przelewu:
Nr konta Instytutu Śardza Ling – mBank 98 1140 2004 0000 3302 7576 8579

W tytule przelewu prosimy wpisać: darowizna na rzecz Nauk, a także imię i nazwisko uczestnika oraz ilość dni, za które wniesiono darowiznę.

Tagi: