Praca, Seks, Pieniądze - Warsztat z Acharyą Orhunem Cercelem w Szczecinie

Nauki Shambhali mówią, że zaangażowane bycie w społeczeństwie i własnym środowisku może stać się naszą praktyką duchową. Ścieżka Shambhali to odkrywanie, że wszystkie codzienne sytuacje zawierają w sobie element świętości.

Praca, seks i pieniądze – to trzy główne aspekty naszego życia, w których mamy nadzieję osiągnąć satysfakcję, spełnienie i przyjemność. Czasem na krótko się to udaje, a czasem zupełnie nie działa. Podczas warsztatu będziemy uczyć się, jak rozpuścić bariery, które budujemy pomiędzy duchową praktyką, a tymi aspektami życia. Będziemy się uczyć też o medytacji, o tym jak pomaga ona nam się budzić i jak to przebudzenie możemy stosować w pracy, w związkach i codziennych sytuacjach.

Warsztat składa się z wykładów, ćwiczeń, dyskusji i sesji medytacyjnych. Jest otwarty dla każdego – zarówno dla praktykujących, jak i zainteresowanych medytacją.

Warsztat prowadzony jest w języku angielskim, z tłumaczeniem na język polski.

Plan:

sobota (19.03) 9:00 - 18:00
niedziela (20.03) 9:30 - 17:00

Sugerowana darowizna za uczestnictwo to 250zł

Miejsce: Ośrodek Shambhali Szczecin ul. Śląska 8/4

Rejestracja: http://shambhala.pl/calendar-details/?id=261659
Facebook: https://www.facebook.com/events/820067624785588/

Nauczyciel: Acharya Orhun Cercel

Mieszka w Londynie. Syn dyplomaty tureckiego pochodzenia, wychowywał się na Tajwanie, w Turcji, Włoszech, Argentynie i Anglii. Ukończył Ekonomię i Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Cambridge. Wiele lat pracował w bankowości inwestycyjnej w Londynie. Następnie został psychoterapeutą i otworzył praktykę medycyny chińskiej. Pracował jako terapeuta w organizacjach pozarządowych opiekując się ludźmi cierpiącymi na choroby przewlekłe, depresję, stany lękowe oraz uzależnienia.

Praktykuje medytację od 25 lat, jest uczniem Sakyonga Miphama Rinpoche. Od trzech lat nosi wysoki tytuł nauczycielski w tradycji Shambhali – Acharya. Bardzo aktywnie naucza w całej Europie. Słynie z angielskiego poczucia humoru :)

Serdecznie zapraszamy!

Tagi: