Praktyczne wykorzystanie medytacji i kontemplacji w życiu codziennym

Szczecińska Grupa Szambali zaprasza na cykl treningów prowadzonych przez prof. Tomasza Pietrzykowskiego. Trening podstaw medytacji odbędzie się w dniach od 28 lutego - 1 marca, natomiast kontemplacji w dniach 7 i 8 marca.

  • PODSTAWY MEDYTACJI - spokój, uważność, świadomośćPozostawiając umysł samemu sobie, pozwalamy, by jego naturalne wóaściwości otwartości, jasności i twórczości pokryły się gęstym kokonem destruktywnych nawyków. W rezultacie tracimy kontakt z naszą kreatywnością ... więcej na stronach Szambali
  • KONTEMPLACJA - twórcza energia emocjiJak więc przestać się obawiać własnych emocji i umieć rozpoznać i używać ich potencjał?
    Jedną z metod jest kontemplacja. Dzięki niej jesteśmy w stanie stopniowo eliminować destruktywny aspekt naszych emocji, co przywraca ich naturalny, twórczy charakter ... więcej na stronach Szambali

Prof. Tomasz Pietrzykowski jest emerytowanym profesorem informatyki i matematyki Uniwersytetu w Halifaxie, posiada tytuł Senior Teacher w Szambali (międzynarodowej organizacji zrzeszającej zarówno osoby praktykujące buddyzm, jak i świecką medytację). Praktykuje medytację i kontemplację od ponad 30 lat. Był uczniem Chogiama Trungpy Rinpocze - wybitnego nauczyciela buddyzmu tybetańskiego, który stworzył ścieżkę medytacji i pracy z umysłem dostosowaną dla ludzi kultury Zachodu niezależnie od tego, jaką wyznają religię czy filozofię.

Cena (zniżki dla osób niepracujących i członków Szambali):

  • 300 zł - opłata za udział w obu programach cyklu (2 x 150 zł)
  • 200 zł - opłata za udział w pojedynczym programie

Możliwy nocleg w Ośrodku po wcześniejszym zgłoszeniu - 20zł/noc

Tagi: