Urodziny J.Ś. Gyalwang Drukpy

List z Drukpa Polska:

"Drodzy Przyjaciele,

Niedługo będą urodziny Jego Świątobliwości Gyalwang Drukpy. W poprzednich dwóch latach wspaniale udało się nam ofiarować prezenty - ratowaliśmy życie koni. Jego Świątobliwość bardzo ucieszyły nasze działania, to że tak wiele osób pamiętało o Jego urodzinach i dało temu wyraz.
W tym roku pomysł na prezent urodzinowy też pojawił się spontanicznie - wesprzyjmy akcję ratowania bezdomnych psów w Ladakhu. Sytuacja bezdomnych zwierząt w Azji jest dramatyczna. Jego Świątobliwość, który jest bardzo zaangażowany w pomoc zwierzętom, widząc jak ciężki jest los bezpańskich psów wsparł inicjatywę powołania Live to rescue. Organizacja ta kierowana przez J.E.Thukseya Rinpocze już bardzo aktywnie działa. Jesteśmy przekonani że wspierając te szlachetne działania ucieszymy Jego Świątobliwości takim prezentem. Zrobimy to z intencją aby nasze pozytywne działania przyczyniły się do długiego życia Jego Świątobliwości. On sam bardzo aktywnie ratuje życie zwierząt i zachęca nas do takich działań.
Mamy nadzieje, że dzięki szczodrości nas wszystkich, także i tym razem uda nam się zebrać pieniądze na ten wspaniały prezent. Mamy na to czas do końca lutego. Liczy się każda kwota.
Potem przelejemy zebraną kwotę na konto organizacji Live to rescue. Zachęcamy do odwiedzenia stron https://www.facebook.com/pages/Live-To-rescue/605859226195061 oraz strony
YDA http://www.ydaladakh.org/activities.html
To piękne i inspirujące działania.
28-go lutego w Dzień Urodzin Jego Świątobliwości z radością przekażemy prezent / Ewa jest w Kathmandu i przekaże to w naszym imieniu/ - ratowanie życia dedykowane w intencji Jego długiego życia. Mamy nadzieję, że kartka z życzeniami znowu wypełni się wieloma imionami i tym sposobem podtrzymamy więź z Jego Świątobliwością i uradujemy Go naszym działaniem.
Jak zwykle mamy mało czasu, prosimy o szybki odzew.

Bardzo prosimy przy wpłacie napisać darowizna-urodziny oraz podać swoje tybetańskie imię, jeśli macie.
Oto numer konta dla przelewów krajowych:34 1050 1575 1000 0023 2183 5171
O.M. DRUK JESZE DORDŻE

Ponieważ 19 lutego rozpoczął się Nowy Rok Drewnianej Owcy życzymy z tej okazji wszelkiej pomyślności, owocnej praktyki Dharmy i wiele radości. Pamiętajmy że przez 15 dni nowego roku skutki naszych czynów są 10 milionów razy większe.

Serdecznie pozdrawiamy
Drukpa Polska"

Tagi: