Uwaga zmiana! Kurs z J.Ś. Pakciokiem Rinpocze 13-14 listopada 2010

Nastąpiła zmiana miejsca kursu z Rinpocze w dniach 13-14 listopada Wyjaśnienie Ścieżki. Nauki Dawnych Mistrzów. Kurs odbędzie się w Warszawie pod adresem ul. Przy Bażantarni 11/5. W sobotę 13 listopada nauki zaczynają się o godzinie 9.00 rano i trwają z przerwami do godziny 18.00. W niedzielę nauki są przewidziane w godzinach 9.00 – 13.30. Po południu w niedzielę odbędzie się Inicjacja Zielonej Tary wg termy Chogjura Lingpy.

Oryginalny tekst Wyjaśnienie Ścieżki. Nauki Dawnych Mistrzów wydany przez Rinpocze w polskim tłumaczeniu oraz inne teksty sadhan, do których będą udzielane inicjacje będą dostępne do kupienia na miejscu.

Pakciok Rinpocze jest głową linii Taklung Kagju oraz jest potomkiem w prostej linii największego tertona XIX wieku w Tybecie, Czogjura Lingpy. Ojciec Rinpocze, Czokling Rinpocze jest inkarnacją tego słynnego tertona. Pakciok Rinpocze jest dzierżawcą Dharmy zarówno w linii Chogyura Lingpy jak i nauk Taklung Kagju tradycji klasztoru Riłoczie, z którego pierwotnie pochodzili wszyscy tulku Pakcioka Rinpocze.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na kurs i inne nauki udzielane w czasie pobytu Rinpocze w Polsce. Dokładne informacje na temat wszystkich spotkań można znaleźć na polskiej stronie http://pakciokrinpocze.mahajana.net/index.php?news

Tagi: 
Pakciok Rinpocze