Ważna informacja dla osób zgłoszonych na spotkanie z J.Ś. Dalajlamą we Wrocławiu

Niestety otrzymaliśmy złą wiadomość z Urzędu Miasta. Liczba miejsc została znacznie ograniczona w stosunku do wcześniej ustalonej. Zostały też wprowadzone dodatkowe wymogi związane z bezpieczeństwem spotkania. Prosimy wszystkie osoby, które zgłosiły się wcześniej na spotkanie o jak najpilniejsze zapoznanie się z całą treścią informacji (link "Read more" poniżej). Jednocześnie prosimy też o nie zgłaszanie nowych osób na spotkanie - nie ma już takiej możliwości.
Aktualizacja 27.11.2008: Planowana liczba uczestników spotkania to 5600 osób. Dla pozostałych osób na zewnątrz będzie ustawiony ogromny telebim. Więcej informacji można też przeczytać w artykule Kto zobaczy Dalajlamę w Hali Stulecia?.

Wszyscy uczestnicy spotkania zobligowani są do podania numeru PESEL. W związku z tym prosimy o ponowne przesłanie swojego imienia, nazwiska wraz z numerem PESEL na adres wroclaw2008@mahajana.net. Na zgłoszenia czekamy do piątku. Po zebraniu wszystkich danych poinformujemy osoby dla których uda się uzyskać wejściówki.

Miejsca na spotkaniu będą numerowane, a osoby wchodzące sprawdzane. Wejściówki będą dostępne na początku grudnia. Program wrocławski jest bardzo napięty dlatego nie uzyskano zgody na żadne dodatkowe audiencje, spotkania czy wywiady. Impreza zaczyna się o 14:00, ale ze względu na ogromne zainteresowanie prosimy o zgłaszanie sie do Hali dużo wcześniej (będzie otwarta od 12:00). Biorąc pod uwagę długi czas przeznaczony na zajmowanie miejsc, sprawdzanie wchodzących i sam wykład raczej odradzamy przyprowadzanie bardzo małych dzieci.

Tagi: