Wykład otwarty Jego Świątobliwości Dalajlamy

[INFO Bencien] W związku z licznymi pytaniami w sprawie wykładu Jego Świątobliwości Dalajlamy w Warszawie informujemy, że zaproszenia nie są jeszcze gotowe. Według ostatnich ustaleń powinniśmy dostać z końcem listopada kilkaset (nie znamy na razie dokładnej liczby) zaproszeń do dystrybucji wśród buddystów. Gdy tylko otrzymamy jakieś nowe wiadomości w tej sprawie, będziemy na bieżąco informować.

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy prowadzić będzie otwartą dystrybucję zaproszeń dla wszystkich zainteresowanych.

Jeśli chodzi o naszą pulę zaproszeń dla buddystów, to nie będziemy mogli rozsyłać ich indywidualnie, dlatego liczymy na pomoc miejskich ośrodków Bencien w rozprowadzeniu zaproszeń w różnych regionach Polski. W związku z tym prosimy zainteresowanych o zgłaszanie się do naszych lokalnych ośrodków, których listę można znaleźć na stronie http://www.benchen.org.pl/osrodki_kraj.htm, natomiast ośrodki prosimy o przesłanie nam liczby zamówień najpóźniej do 28 listopada br.

Przypominamy, że wykład zatytułowany "Odpowiedzialność powszechna we współczesnym świecie" odbędzie się w czwartek 11 grudnia w godz. 15-16:30 na Torwarze.

Tagi: